Łupek granitowy – układanie na nawierzchniach różnego typu

Łupek granitowy dostępny w wielu wariantach kolorystycznych m.in.:

  • szarym,
  • szaro-rudym,
  • czarnym,
  • czerwonym.

Łupek pochodzi od renomowanego Polskiego producenta, to solidny wyrób, który sprawi że nawierzchnia z niego wykonana będzie trwała przez wiele lat. Prosimy o kontakt, w przypadku pytań co do oferowanych przez nas wariantów łupka, udzielimy szczegółowych informacji.

Realizacja z łupka granitowego na podjeździe

Profesjonalne układanie łupka granitowego

Zadzwoń i dowiedź się więcej na temat naszych projektów

510 037 169

Odpowiednio wykonany łupek granitowy najwyższej jakości, materiał o nieregularnych kształtach, pozyskiwany podczas produkcji kostki granitowej. Produkt pozyskiwany od sprawdzonych i renomowanych producentów granitu. Dzięki temu wykonywane nawierzchnie będą służyły przez wiele lat. Wykorzystywany przez nas granit wykazuje wysoką trwałość i posiada odpowiednie parametry techniczne. Ułożona nawierzchnia z łupka granitowego będzie doskonale się prezentować w alejkach w ogrodzie czy podjazdach. Usługi brukarskie wykonujemy szczególnie na terenie Poznania i okolic, zawsze jednak możesz zadzwonić i zapytać czy i w twojej miejscowości.

Posiadamy łupek granitowy najwyższej jakości. Zawsze możesz zadzwonić i dopytać o szczegółowe informacje na temat rozmiarów kostek, które oferujemy. Wykonujemy nawierzchnię z łupka granitowego już od 110 zł/m². Atrakcyjna i konkurencyjna cena, bogata kolorystyka i wzornictwo, a do tego wysoka jakość wykonania. To ważne czynniki, mające duży wpływ na końcową satysfakcję ze zrealizowanej aranżacji, która będzie się dobrze komponować i cieszyć oko na co dzień.

Ponadto zajmujemy się profesjonalnym układaniem kostki granitowej, krawężników oraz palisad na terenie Poznania i okolic.