Montaż kostki brukowej

Odpowiednio wykonana brukowa kostka to najwyższej jakości materiał budowlany pozyskiwany wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Granit przez nas kładziony ma właściwe parametry techniczne – możesz mieć pewność trwałości, jaką odznacza się nasza kostka brukowa. Układanie kostki granitowej pod altanę pozwala uzyskać nawierzchnię, która będzie służyła przez długie lata. Ciekawy efekt daje też montaż kostki brukowej na podjeździe – żeby jednak cieszył on oko, realizacji powinna podjąć się doświadczona firma. Układanie kostki brukowej jest przez nas przeprowadzane na różnego typu powierzchniach – zawsze profesjonalnie i terminowo.

Układanie kostki pod altanę

Oferujemy profesjonalne układanie kostki brukowej na suchym betonie w celu wykonania alejki ogrodowej czy murku przed posiadłością. Również montaż nawierzchni pod altanką to zadanie, którego chętnie podejmie się nasza firma. Układanie kostki brukowej pod altanę jest poprzedzone dokładnymi pomiarami i przygotowaniem podbudowy oraz podsypki, dzięki czemu równa powierzchnia z granitu będzie służyła przez lata. Szczególnie polecamy montaż kostki brukowej na podjeździe, który dzięki odpowiedniej konstrukcji jest mrozoodporny i przepuszczalny dla wód opadowych. Terminowe układanie kostki na betonie w Poznaniu wykonujemy przy użyciu zaawansowanych narzędzi, dlatego nawierzchnia jest wysoce odporna i nie odkształca się pod kołami ciężkich aut.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły, prosimy o kontakt. Udzielimy informacji na temat wymiarów i kolorów, jakimi cechuje się oferowana przez nas kostka brukowa. Ułożenie kostki brukowej o rozmiarze 4/6, 9/11, a może 15/17? Skontaktuj się z nami i zamów realizację.

Fachowe układanie kostki granitowej

Naszą specjalnością jest układanie kostki brukowej granitowej o najpopularniejszych rozmiarach:

  • 4/6,
  • 9/11,
  • 15/17.

Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się różnobarwna kostka brukowa – montaż w Poznaniu odbywa się z wykorzystaniem kruszywa szarego, czerwonego, żółtego, czarnego lub szaro-rudego. Godną uwagi propozycją jest kompozycyjne układanie kostki brukowej. Firmy układające kostkę brukową takie jak Granit-Bormik oferują liczne wzory, dzięki czemu Twój podjazd wyróżni się na tle innych nawierzchni. Proponujemy także montaż kostki brukowej o niejednolitym kolorze – przemieszane ze sobą kruszywo w różnych barwach pozwoli stworzyć ciekawą powierzchnię, która zaciekawi patrzącą na nią osobę.

Profesjonalne układanie kostki granitowej w Poznaniu

Zadzwoń i dowiedź się więcej na temat naszych realizacji

510 037 169

Posiadamy kostkę granitową we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Zawsze możesz zadzwonić i dopytać o szczegółowe informacje na temat rozmiarów kostek, które oferujemy. Układanie kostki granitowej cena za metr — układamy już od 165 pln/m². Atrakcyjna cena i wysoka jakość wykonania to czynniki, które mają wpływ na końcową satysfakcję ze zrealizowanej nawierzchni.

Ponadto sprawdź naszą ofertę dotyczącą łupka granitowego, wielogłazów, palisad oraz krawężników.

Wyjątkowa aranżacja z kostki granitowej jako fundament pod altanę