Nawierzchnie i alejki z kostki granitowej – realizacje

Od lat wykonujemy podjazdy granitowe i innego rodzaju nawierzchnie z kostki granitowej. Oferujemy zarówno układanie kostki na tarasie, jak i przed posiadłością, a także w dowolnym miejscu, które wyznaczysz. Regularnie ukształtowana kostka granitowa przed domem czy siedzibą firmy to sposób na to, aby wyróżnić posesję na tle innych obiektów. Na zamówienie oferujemy też podjazd z łupka granitowego, a więc budulca o nieregularnych kształtach, które znacznie urozmaicają nawierzchnię.

Granitowa alejka z kostki brukowej

Piękna alejka z kostki granitowej fantastycznie komponuje się z zielenią. Szara kostka granitowa na podjazdy pasuje do każdej kolorystyki otoczenia, ale naszą propozycją jest też nawierzchnia z kostki granitowej czerwonej, czarnej, żółtej czy szaro-rudej. Popularnością cieszą się także alejki z kostki granitowej ułożone we wzory – wyróżniający się pasek z boku podjazdu lub skomplikowany ornament pośrodku nawierzchni to sposoby na ozdobienie posiadłości, dzięki którym staje się ona ciekawsza. Doskonałym pomysłem jest na przykład podjazd z kostki granitowej ułożonej w logo firmy, które przyciągnie uwagę klientów bądź kontrahentów.

Profesjonalne układanie kostki granitowej oraz łupka granitowego

Zadzwoń i dowiedź się więcej na temat naszych realizacji

510 037 169
« 1 z 2 »

Kostka z granitu – podjazd przed domem i garażem

Odporne nawierzchnie, w tym m.in.podjazdy z kostki granitowej wykonujemy od przeszło 10 lat w Poznaniu i w całym województwie wielkopolskim. W naszej pracy cechuje nas solidność, dokładność oraz profesjonalizm, dlatego nasza kostka granitowa przed garażem czy domem to wybór na długie lata. Odpowiednia wiedza i bogate doświadczenie sprawia, że możemy zamontować podjazd z granitu na każdej powierzchni. Kostka brukowa przed garażem jest nie tylko estetyczna, ale też wytrzymała, dzięki czemu nie odkształca się pod kołami nawet bardzo ciężkich pojazdów.

Naszą propozycją są różne nawierzchnie z kostki granitowej. Jesteśmy w stanie wykonać nie tylko podjazd granitowy, ale wykładamy też alejki ogrodowe czy murki – łupkiem lub regularną kostką. Sprawdź gotowe realizacje. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Kontakt