Kostka granitowa – układanie na różnego typu powierzchniach

Sprawdzona i odpowiednio wykonana kostka granitowa najwyższej jakości pozyskiwana wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów tego kruszywa. Dzięki temu mamy pewność, że wykonywane przez nas nawierzchnie będą służyły na lata i cechowały się wysoka trwałością. Wykorzystywany przez nas granit cechuje wysoka wytrzymałość i odpowiednie parametry techniczne. Masz pewność, że ułożona nawierzchnia z kostki granitowej będzie doskonale się prezentować i cieszyć oko przez długie lata. Granit Bormik to firma która oferuje profesjonalne układanie kostki granitowej na różnego typu powierzchniach.

Posiadamy kostkę granitową w najpopularniejszych rozmiarach:

  • 4/6
  • 9/11
  • 15/17

Jeżeli chcesz poznać szczegóły prosimy o kontakt, udzielimy informacji na temat rozmiarów oferowanych przez nas kostek. Układanie kostki granitowej krok po kroku – skontaktuj się i zamów realizację.

Profesjonalne układanie kostki granitowej w Poznaniu

Zadzwoń i dowiedź się więcej na temat naszych realizacji

510 037 169

Posiadamy kostkę granitową we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Zawsze możesz zadzwonić i dopytać o szczegółowe informacje na temat rozmiarów kostek, które oferujemy. Układanie kostki granitowej cena za metr — układamy już od 165 pln/m². Atrakcyjna cena i wysoka jakość wykonania to czynniki, które mają wpływ na końcową satysfakcję ze zrealizowanej nawierzchni.

Ponadto sprawdź naszą ofertę dotyczącą łupka granitowego, wielogłazów, palisad oraz krawężników.

Wyjątkowa aranżacja z kostki granitowej jako fundament pod altanę